די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

הפעלות קריוקי

גם אתם החלטתם השנה להזמין הפעלת קריוקי ליום ההולדת שלכם? רבים משערים שהפעלת קריוקי מתאימה רק לאירועים של ילדים, אמנם אם אתם הורים לילדים או חברים בקבוצות שונות אני בטוח שאתם יודעים שהאטרקציה הזו תפסה את מקומה באירועים של מבוגרים אפילו יותר משל הצעירים. כנראה שאין גיל מוגבל שבו אפשר לנסות ולהיות זמר.

מה בכלל כוללת הפעלה של קריוקי?

יש את החבילה הבסיסית שבה מגיע מפעיל מקצועי אל האירוע שלכם (בדרך כלל עליו להגיע לפני כולם ולהכין את הציוד) ומתפעל את מערכת הקריוקי לכל אורך האירוע (בודק שהציוד תקין, סאונד, אחראי על קבלת הזמנות של שירים מהאורחים ויצירת רשימת השמעה מסודרת). כמו כן, על המפעיל להיות מנחה של הערב כדי שהאורחים יבינו בכל זאת מי הוא זה שמנהל את הערב.

הפעלות שיכולות להיות תוספת נחמדה: הפעלה בסגנון של כוכב נולד (משמיעים 5 שניות ראשונות משיר מסויים ועל המשתתפים לזהות באיזה שיר מדובר). במידה והם זיהו את השיר אפשר לעשות גם ביצוע של הקבוצה שנצחה באמצעות הופעה מול כולם…

מה צריך להפעלת קריוקי בערב קריוקי?

בעיקרון זה מאוד תלוי לאיזה אירוע אתם מחפשים את הציוד הדרוש, יש אירועי קריוקי שדורשים ציוד מלא ואייכותי (לרוב אלו יהיו אירועים חשובים שלא רוצים לעשות בהם משהו שייראה חובבני), ויש אירועים שאפשר להסתדר בהם גם עם ציוד חלקי ולא הכי אייכותי בעולם – אמנם זה פוגע בחוויה אך מצד שני לא תמיד יש תקציב מספק לאנשים שמארגנים אירוע מהסוג הזה (לרוב יהיו צעירים/ חיילים שיחפשו דרכים שונות לעשות קריוקי חינם או חצי חינם בכל דרך אפשרית).

בגדול מה שצריך להפעלת קריוקי זה: רמקול מוגבר (עדיף שני רמקולים כדי לשמוע בסטריאו), מיקרופון או מספר מיקרופונים (אלחוטיים או דינמיים עם חוטים), מקרן ומסך (אם אתם קצרים בכסף אפשר גם להקרין על קיר לבן או לחבר את המחשב לטלוויזית פלזמה) וכמובן מחשב או דיסקים של קריוקי. מבחינת עוצמה של רמקולים אם אתם עושים את זה בסלון רמקול אחד של 300W יכול להספיק לכם, למרות שעדיף תמיד שיהיו שני רמקולים מוגברים של 300W לפחות כדי לתת חווית קריוקי אמיתית.

רמקול מוגבר טוב לקריוקי יהיה בדרך כלל רמקול של 12 אינץ' במיוחד אם אתם עושים את האירוע בתוך סלון של בית, במידה והאירוע מתוכנן לחצר עדיף להשתמש ברמקול של 15 אינץ' כי בכל זאת מדובר במקום פתוח.

0 Replies to “הפעלות קריוקי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *