די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי בטכנולוגיה

עולם הטכנולוגיה מתפתח ומשתכלל בכל רגע נתון, כך גם הוא חודר ומשפיע על כל תחומי החיים ובכל המישורים. דוגמא טובה לכך היא הקריוקי, שהחל ממכונות פשוטות לנגינת פלייבקים, ותו לא. ולעומת זאת כיום מכיל בתוכו מספר אופקים חדשים שלא היו לפני כן כלל. בין אם מדובר ברמת ההפקה של ערב קריוקי, ובין אם זה במישור הפרטי והשיווקי של מוצרי קריוקי חדישים.

כיום, הפקות אירועי קריוקי כוללות ברובן ציוד משוכלל ומתקדם,כגון מסכי ענק המאפשרים תצוגה נוחה מכל מרחק ולכל אולם.מקרנים, מוניטורים אישיים . מיקרופונים איכותיים וניידים. מערכת הגברה מורכבת, ומיקסר למספר ערוצי שירה.

מלבד זאת החלו לצאת תקליטורי שמע ומחשב של קריוקי, מסווגים לאירועים שונים, אוספים, להיטים, וכדומה. כמו כן החל יצור תקליטורי קריוקי בפורמט המשלב קבצי קול ותמונה, ובכך מאפשר אף לצפות במילים ובסרטונים.

קהל היעד היה בעיקר המגזר העסקי, כלומר מפעילי הקריוקי.

כאשר התפתחה טכנולוגית ה DVD והוכנסה אף לבתים ולמגזר הפרטי, הופצו תקליטורי הקריוקי גם אליהם. משמע בחנויות המוזיקה בספריות הDVD וברשת, כמוצר שיווקי לכל דבר, בכל רחבי הארץ, עד היום. ומדי שנה נוספים עוד ועוד תקליטורים עם הלהיטים החדשים.

בזכות ערוצי הקריוקי שנפתחו על ידי חברות הכבלים הדיגיטאליות, הופץ הקריוקי ממש לכל הציבור הרחב.כך הפך הקריוקי לבילוי פשוט וקל, כל שעליך לעשות זה לחבר מיקרופון לטלוויזיה ולשיר.

על אותו קונספט של ערוצי הטלוויזיה, פועל גם האינטרנט. כדוגמת אתרי האינטרנט נענע ולאזה, לשירה עם מיקרופון מול המחשב. בחירת שירים במקום ולהזמנות מראש, ופלייבקים להורדה.

אם כן, הקריוקי כל כך נגיש בדורנו, שעסוקים ככל שתהיו, אין לכם שום תירוץ שלא לחטוף את המיקרופון ופשוט לשיר! והמקלחת- כבר מזמן פאסה.

0 Replies to “קריוקי בטכנולוגיה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *