די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי – בשביל מה ?

קריוקי כידוע, מטרתו בסופו של דבר לשיר בפני קהל שיר שאוהבים. סביב הצורך הזה הוקם הענף העצום העונה לשם קריוקי, שהולך ומתפתח ונעשה פופולארי מיום ליום.

ונשאלת השאלה, למה זה טוב? מה גורם לנהירה הזו אחרי דבר שלכאורה נעשה עד לא מזמן במקלחת,בנסיעה,במטבח..?

נניח הקריוקי הוא לאותם הזקוקים לעוד אנשים בשביל לשיר, השאלה בעינה עומדת. הרי בישראל קיימת כבר שנים רבות תרבות שירה בציבור, בין אם זה עם גיטרה וחברים, או ערב מאורגן, ובאמת שירה בציבור, לכאורה, איננה שונה כמעט מקריוקי…

למעשה, המאפיין הייחודי של הקריוקי, העולה על כל סוג אחר של שירה, הוא הביטוי האישי שכל אחד מקבל אל מול הקבוצה. לא במקרה לכולנו היה חלום בילדות, להיות דווקא צייר או זמר, זהו השלב בו הילד מתחיל לפתח את האישיות שלו, את הצד הנוסף שבאדם מלבד היותו יונק. והוא מחפש את הדרך לבטא אותה.

שירה כידוע, איננה רק הזרמת גלי קול בעלי טון שונה ברצף ותו לא. השירה משדרת את האדם. השיר שהוא בחר, ביטוי המילים, הבעותיו, שפת גופו, נשימותיו, כל אלו מבטאים אותו. השירה, היא האדם. קולו יוצא לא מהגוף, כי אם מהנפש.

הרצון שלנו לשיר בפני קהל הוא הרצון להראות פן נוסף של אישיותנו שלא בא לידי ביטוי בחיי היום-יום. וההוכחה לכך היא שלמרות האפשרות לרכוש תקליטורי קריוקי ולשיר בבית, תמיד יעדיפו כולם לעשות זאת בחברה.

הקריוקי הוא לא תחרות זמר, הוא בילוי מרענן ומחייה בהיבט הפרטי והחברתי. על כן אנו ממליצים על הקריוקי כפעילות ואמצעי לגיבוש משפחתי וכן חברתי, בכל מסגרת שהיא, החל מבית הספר, בני נוער, צבא, עבודה, וכלה בגיל הזהב. חברה שלא שרה היא חברה מתנוונת. ובכוחה של השירה להחיות ממש!

לא בכדי, באירועי קריוקי רבים ישנם משתתפים הנשטפים לשירה כובשת סוערת וקולנית ללא כל מעצור, אף בחברת האנשים הנכבדים ביותר.הצורך הזה משותף לכולנו.

ערבי קריוקי בכל רחבי העולם, משדרים וממלאים את כולם באותן התחושות, של חום, אחווה, כוחות מחודשים וביטחון. נסו גם אתם, ותצאו רק נשכרים.

0 Replies to “קריוקי – בשביל מה ?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *