די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי – השוואת מחירים

תחום הקריוקי בישראל עבר בשנים האחרונות תהפוכות רבות, אם זה במוצר הסופי שמגיע אל הקהל (אתם יותר מכירים אותו כקליפ קריוקי) ובעיקר בתחום של מפעילי קריוקי שסובלים באופן קבוע משחיקה מתמדת במחירי האירועים (אחד הגורמים לכך הם אתרי השוואת מחירי קריוקי).

לא צריך להיות מבין גדול בתחום כדי להבין שהאתרים הללו הם טובים לצרכן ופוגעים בספק השירות. אם הייתם שמים את עצמכם במקום ספק השירות שמקבל את ההזמנה אשר השארתם באתר שכזה, הרי שהוא יודע שעליו לחזור אליך בתור הלקוח במהירות האפשרית (שהרי אם הוא לא יעשה כך יקדימו אותו כמה מהקולגות שלו למקצוע) ואף להתחרות במחירים עם עוד חמישה ספקים הדומים לו (כיוון שהכוונה באתרים אלה היא למצוא לך את המחיר הזול ביותר) כך שאם אתה באמת רוצה לסגור את האירוע הזה ולהשאיר את הלקוח אצלך כדאי שתתן מחיר אטרקטיבי במיוחד.

איך אמר לי פעם מפעיל קריוקי שדיברתי איתו בטלפון: "אני יוצא לאירוע כמעט בחינם, העיקר לעבוד".

האם אתה בתור מפיק אירוע (נניח יום הולדת לאבא) היית רוצה שהמפעיל באירוע שלך יגיע בגלל שהוא אוהב את העבודה שלו או מכיוון שהוא חייב את הכסף ומגיע מתוך חוסר ברירה.

מיותר לציין שבתור מפעיל קריוקי או תקליטן התחרות הזו יכולה ממש לרסק את העסק שלך – רבים לוקחים את העסק הזה כמשהו צדדי – קונים מערכת שאינה אייכותית ויוצאים לאירועים במחירים ממש מצחיקים – אנו בטוחים שלא תוכל להתחרות בהם כיוון שאתה מתמקד בעבודה זו כבר שנים ושכרך החודשי מבוסס עליה.

במידה ואתה בעל ותק של שנים בתחום וכבר צברת מאות לקוחות תוכל להמשיך ולהתקיים יפה רק מהלקוחות החוזרים שצברת עם השנים.

בכל זאת החלטת להיכנס לתחום הקריוקי? אם זה בגלל קריוקי חינם שראית ברשת האינטרנט או בגלל האהבה הרבה למקצוע, קבל מספר טיפים למפעיל קריוקי מתחיל שיעזרו לך להתברג בתחום.

0 Replies to “קריוקי – השוואת מחירים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *