די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי חינם:

בתור צעירים (וצעירים ברוחם) שמכירים היטב את תחום הקריוקי ואת כל מסיבות הקריוקי שמתקיימות מדיי שבוע ברחבי הארץ, אתם בטח יודעים שהעניין כרוך בדרך כלל בהוצאה כספית (כמו כל דבר בחיים).

אמנם, בחודשים האחרונים החלו לעלות להם לרשת האינטרנט קליפים רבים של קריוקי חינם, כן כן אתם קוראים נכון זאת אינה שגיאה. מסתבר שישנם כל מיני יוצרים למיניהם שקוראים באתריי קריוקי שונים הוראות מדוייקות על איך מכינים קריוקי חינם ופשוט מכינים קליפ קריוקי מעשה ידיהם שלב שלב אחרי ההוראות.

כבר בימים הקרובים נשלב בדף הזה פלייבקים שונים, כמו כן נשלב מדיי שבוע קליפים חדשים של קריוקי חינם המסתובבים להם באתרים שונים ברשת האינטרנט, נשמע טוב?

אם יצא לכם לבקר במועדון קריוקי או לעשות מסיבת קריוקי עם מפעיל מקצועי אתם בוודאי מבינים שלא לכל מסיבה מתאים לעשות ולארגן קריוקי חינם.

יש אולי אירועים שזה לא ממש חשוב באיזה רמה של סאונד תשירו (נגיד אם יושבים איזה כמה חברים קרובים בסלון של אחד החברים), אך מנגד ישנם אירועים שמאוד חשוב שיהיה סאונד מקצועי ושיהיה אירוע על רמה. הכל תלוי בחשיבותו של האירוע.

קריוקי נותן לכל אדם שאוהב לשיר את החוויה של להיות זמר, נכון שזה מאוד כייף לעשות דברים בעלויות נמוכות או אפילו בחינם אמנם, ברגע שאתם עושים קריוקי חינם והכל כזה נראה בצורה חאפרית ולא מקצועית גם ההרגשה הכי חשובה נעלמת לכם. פתאום אתם לא כזה מתלהבים מלשיר – זה נראה לכם משעמם.

באירוע שעושים עם מפעיל קריוקי מקצועי מקבלים את החוויה של הזמר בעוצמה חזקה ומרגשת באמצעות פלייבקים אייכותיים המתנגנים ברקע. אין בכלל מה להשוות אירוע שעושים בצורה חובבנית לבין אירוע שמגיע אליו מישהו מקצועי בשילוב של ציוד קריוקי מקצועי.

טוב, אז אחרי כל המשפטים האלו מגיע לכם גם להנות מכמה קליפים של קריוקי חינם ולנסות ולשיר קצת עם עצמכם אל מול המחשב ולבדוק איך זה נראה שאתם שרים קריוקי.

בקרוב יעלו באתר תוכנות שונות אשר יעזרו לכם לעשות את המסיבה שלכם קצת יותר טובה ואייכותית ממה שהייתם רגילים עד עכשיו… אם זה תוכנה להורדת שירים, תוכנה להכנת פלייבק ועוד…

0 Replies to “קריוקי חינם:”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *