די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי – טיפים מהשטח

מעוניינים לארגן ערב קריוקי לחברים? פותחים עסק קריוקי משלכם? הרי לכם כמה עצות טובות לדרך מהמתמצאים בתחום.

הכלל הראשון בפתיחת עסק קריוקי, או בבחירת מנחה או מפיק קריוקי, הוא מעל לכל בדיקת תקינותו של הציוד. על הציוד להיות חדיש ואיכותי במידת האפשר, ועל בעליו מוטלת האחראיות לשמר את מצבו, ואף לעדכן ולשדרג את הציוד מפעם לפעם. על חודו של זה מוטלת הצלחתו של כל קריוקי. וכל המתפשר בעניין מסתכן והרי הוא כתולה כספו על קרן הצבי.

כמו כן חשוב לבדוק מהו היקף היצע השירים שלו ובאילו שפות, נושאים ותקופות. כדי לוודא שזה אכן יתאים לקהל היעד ויספק את צרכיהם. על הנתון המספרי הזה ומהירות הכנסת הלהיטים החדשים לרפרטואר מתחרים כל מפעילי הקריוקי.

בדקו שמפעיל הקריוקי אכן משלם זכויות יוצרים על הפלייבקים שהוא מנגן, זהו חשוב לא רק למצפונכם, אלא גם לוודאות שהוא אדם ישר ואמין, זהו תנאי חשוב למניעת חיכוכים.

על אף שנראה העניין שולי, יחסי האנוש של מפיק הקריוקי חשובים מאוד. היודע לקבל ביקורת, המתמסר לעבודתו ועושה אותה על הצד הטוב ביותר. אדם הנותן תחושת אמינות. כל אלו קריטיים דווקא בתחום הארגון והניהול, כדי להרים ערב קריוקי מוצלח בנינוחות יחסית. עצם הידיעה שכשיש קושי יש למי לפנות, יש אדם שיבין לליבך ויטפל ככל הניתן בבעיה, מרגיעה ומאפשרת גם ליוזם הנאה מהאירוע.

מתגובות של הקהל עולה שתכונות כגון עדינות, הקשבה, סבלנות, נעימות וכו' חשובות להם מאוד, דווקא אצל מנחה קריוקי. דרוש מנחה שיזהה מי העומד מולו ויתאים עצמו אליו. למשל ביישנים, שיזדקקו בתחילה לעזרה, תמיכה או מילת עידוד. או לחלופין כאלו שרוצים לכבוש את הבמה מיד בהתלהבות וזקוקים למרחב ולפידבק.זייפנים ירצו ודאי עזרה להתיישר לתו ולקצב הנכון וכו'. כל אלו ללא עדינות ונעימות בסיסית יכולים לפגוע ולפגום בשמחתו של המשתתף בקריוקי.

אם עוד לא התנסיתם בקריוקי, הקהל והמנחים פה אחד ממליצים לכם בחום לצאת ולהתנסות. ומבטיחים שגם אם בשיר הראשון תקבלו פיק ברכיים והקול לא יצא וכדו', אל דאגה, כעבור כמה רגעים תתרגלו לעניין כל כך שכבר לא תרצו לרדת מהבמה. תמצאו בתוככם את אותו הילד שחלם פעם להיות זמר וכעת מקבל הזדמנות להגשים במעט את החלום.

0 Replies to “קריוקי – טיפים מהשטח”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *