די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי לאייפד

אפליקציות שונות ומגוונות המותאמות לכל מכשיר סלולרי אפשרי יוצאות מדיי יום, אם המסך של האייפון קטן לכם מדיי למה שלא תעברו להסתובב עם מכשיר מתקדם באמצעותו יהיה אפשר לעשות קריוקי לאייפד? המסך יותר גדול ומאפשר לכם לעשות פעולות שבמכשיר האייפון יהיה קצת יותר קשה לעשות.

ענף המסעדנות מנסה להתאים את עצמו עד כמה שאפשר להתקדמות הטכנולוגית ומדיי כל כמה שבועות מעדכנים בענף חידושים שיענו על דרישות הלקוחות, כמובן שבתור עסק פרטי כל אחד מתאים את עצמו על פי הידע הטכנולוגי שלו ויכולותיו הכספיות. מסעדות שונות ברחבי העולם החלו להציע פתרון מתקדם למפה שמכסה את השולחן (או באם מדובר במפת נייר שרבים מאיתנו מקשקשים עליה בזמן ההמתנה לאוכל), מה הפתרון? פשוט הופכים את החלק העליון של השולחן למסך פלזמה עם אפשרות לביצוע פעולות שונות באמצעות מגע על המסך (כפי שמוכר לכולנו ממכשירי האייפון והאייפד).

מהיום תהליך הישיבה במסעדה והזמן המייגע של הציפייה לאוכל שהזמנו הופכת להיות חוויתית בהרבה. השולחן של מסעדות שונות בעולם אם זה בלונדון או בהונג קונג הופך להיות בעצם אייפד ענק אשר מאפשר לנו לצפות בסרטי ווידאו שונים או לשחק במשחקים ממוחשבים (מה שהיינו עושים עד עכשיו על נייר). מסעדה אחת בסין אף הגדילה לעשות והיא מאפשרת לסועדים בה לשיר קריוקי המופיע על מסך השולחן וזאת ביחד עם החברים היושבים סביב לו. גם אם חתיכה של צ'יפס נפלה לה על המסך או מריחה קטנה של קטשופ אין מה לדאוג, המסך עצמו לא ניזוק משאריות מזון או מים ובנוי נגד שריטות.

מדובר בהחלט על אחד מהפתרונות המרשימים שמצאו בעלי מסעדות ברחבי העולם וחברות הפיתוח הטכנולוגי על מילוי הזמן שאנחנו מבלים במסעדות, בנוסף לכך גם חיסכון משמעותי של זמן מבוזבז שהרי גם את ההזמנה עצמה של האוכל והשתיה נעשה באמצעות המסך הזה.

מדובר בהחלט על רעיון מעניין לבעלי מסעדות כאן בארץ שלנו, דמיינו לעצמכם איזו חוויה זו יכולה להיות במידה והולכים למסעדה ובעת ההזמנה מופיע לנו קריוקי חינם על השולחן שהוא בעצם מסך טאצ'? מיום ליום אפשר לגלות שפשוט אין גבול לפיתוחים הטכנולוגיים שעוד צפויים לנו.

0 Replies to “קריוקי לאייפד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *