די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי לאירועים מוצלחים

תכניות ריאליטי רבות הקשורות באופן ישיר או עקיף לקטע של קריוקי שוטפות את מסך הטלוויזיה שלנו זה כבר מספר שנים, מה שגרם לחברות רבות להתחיל להציע שירות של קריוקי לאירועים לכל מסיבה או חגיגה אפשרית.

צעירים רבים הבינו בשנים האחרונות את החשיבות של אטרקציה מסויימת באירוע שהם מארגנים, אם זה הפעלה כלשהי, אטרקציה משוגעת או פשוט לעשות קריוקי באירוע שלהם. זה יכול להיות קבוצה קטנה של חברים קרובים (יחפשו בהרבה מקרים לעשות איכשהו קריוקי חינם) או בחורה/ בחורה שרוצים לעשות משהו מיוחד ומושקע ביום הולדת שהם חוגגים, מה שנקרא החליטו לפנק את עצמם והביאו חברה שמספקת שירותיי קריוקי לאירועים וכיום כבר יש איזה כמה עשרות כאלה.

במידה ואתם צעירים או מבוגרים זה ממש לא משנה, אם אתם קוראים את שורות אלה ונמצאים באתר שלנו כנראה שגם אתם הבנתם את הכייף הגדול שיש בלשיר קריוקי עם החברים הקרובים או עם מכרים מהעבודה, יהיה קצת מוזר לשמוע אבל יש כאלו ואפילו הרבה שעושים זאת גם עם אנשים שהם כלל לא מכירים… לרוב זה יקרה במועדון קריוקי או בפאב עירוני שמציע את השירות הזה לרוב זה יהיה קריוקי חינם אך יכול להיות גם מצב שזה יהיה בתשלום.

לפני מספר שנים לא רב הגעתי לפאב שהיה מציע את השירות הזה ביום מסויים בשבוע, הייתי חושב לעצמי שזה קצת מוזר לשיר בפני אנשים שאתה כלל לא מכיר ואולי אפילו סוג של השפלה כי אם להודות על האמת זה קצת מוזר. לא מדובר על לעשות את זה עם חברים שאתה מכיר כבר שנים. יש הבדל גדול מאוד בין להזמין חברה שעושה קריוקי לאירועים לבין להגיע למועדון או לפאב עם חבר או שניים ולשיר על במה כאשר בפועל אתה לא באמת מכיר אף אחד מהיושבים בקהל.

יש כאלו שיאמרו שהקטע של קריוקי זאת פעולה של אנשים שממש עושים מעצמם צחוק, אמנם אם הם היו חושבים על זה לרגע ומסתכלים על מה שקורה עם קריוקי לאירועים בעולם הרחב הם היו מבינים שהיפנים הם אלו שהתחילו עם התענוג הזה וכל המדינות שמסביב אימצו אותו לאט לאט, לאחריהם כבר כל העולם החל להשתמש בהמצאה הזו בתור בילוי נבחר ומהנה שמשדרג על מסיבה משעממת.

זמרים או כאלו שיחשבו שהם כאלה יחשבו שמדובר יותר בתחרות כלשהי בה צריך לשיר יפה ואם אין לך את הכל המתאים אז עדיף שלא תתעסק עם זה בכלל, אמנם אחרים יאמרו שזה בעצם כל הכייף בלעשות קריוקי, סוף סוף פעילות שבה אפשר לשיר בכייף גם אם יקראו לזה לזייף.

0 Replies to “קריוקי לאירועים מוצלחים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *