די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי להשכרה

יצא לכם להיות באירוע קריוקי לאחרונה? אני בטוח שבתור אנשים שמסתכלים מהצד על התקליטן או מפעיל הקריוקי לייתר דיוק נראה לכם מאוד מסובך להפעיל את המערכת הזאת, אינספור כבלים וכל כך הרבה כפתורים שקשה באמת להאמין שאותו מפעיל יודע בכלל מה עושה כל אחד מהם. אני זוכר גם את הפעם הראשונה שלי שראיתי איש סאונד בהופעה יושב מול מיקסר סאונד ענק ובכל כמה שניות משנה את הזוית של כפתור כזה או אחר, ממש כמו טייס שנמצא בתא המטוס.

קריוקי להשכרה מוצע היום לאנשים אשר אוהבים לשיר על ידי חברות קריוקי רבות שפועלות בתחום, אז אתם בטח אומרים לעצמכם "אם אני אשכיר ערכת קריוקי מה הסיכוי שאדע לחבר אותה או להפעיל אותה מבלי שיהיו לי שום תקלות"? התשובה היא מאוד פשוטה – כאשר לוקחים מערכת קריוקי להשכרה ההפעלה שלה היא הרבה יותר פשוטה ממה שזה נראה מהצד. מפעילי קריוקי רבים שמציעים לכם חבילה של קריוקי להשכרה בזול או במחיר של כמה מאות שקלים מסמנים את הכבלים הנחוצים להפעלת המערכת במדבקות ובצבעים שונים כך שמה שנותר לכם בעצם זה רק להתאים כל צבע אל השני, להגביר את הווליום ולהתחיל לשיר.

מלבד ההרגשה שאתם מקבלים, כזאת שעושה אתכם דיג'יי לערב אחד יש לכם גם את הפריבילגיה של לעשות את האירוע כמה זמן שאתם רוצים (בניגוד לאירוע שמגיע מפעיל קריוקי ומגביל אתכם בכמה שעות בודדות). ערב שמתבצע עם ערכת קריוקי מושכרת נערך בדרך כלל על ידי החברים הקרובים או קבוצה של אנשים שמכירים אחד השני טוב (שימו לב רק שזה שיושב ומפעיל את המערכת לא שתה יותר מדיי אלכוהול).

אתכם זה לבטח לא ממש מעניין אומנם כדאי לדעת שקריוקי להשכרה דורש גם הוא רישיון לכך. בתור לקוחות פרטיים שמחפשים את השירות הזה לא ממש מעניין אתכם אם זה שמשכיר לכם את הציוד פועל באופן חוקי או שהוא סתם איזה חאפר, אבל אני תמיד בדעה שאם מישהו מתייחס אל העסק שלו ברצינות אז כנראה שהוא גם ישלם את הרישיון להשכרת ציוד קריוקי מה שישליך גם דיי בוודאות על הציוד שהוא ישכיר לכם.

תחשבו לרגע כמה זה יכול להיות מבאס לקחת ציוד קריוקי להשכרה בדרום או לאיזה מקום מבודד בצפון להגיע, לפרוס את האוהלים ולהדליק את המנגל (בשילוב של נרגילה) ולגלות פתאום שהרמקולים או המיקרופונים שקיבלנו אינם תקינים כלל. רגע אחד קטן שיכול להרוס לכם ערב שלם… אני מניח שאף אחד מכם לא ינסה לשיר במידה ואין אף מיקרופון שעובד או שמערכת ההגברה אינה תקינה. תמיד תשימו לב – חברה שמציעה קריוקי להשכרה ויש לה רישיון תתייחס אל העסק שלה יותר בכבוד מה שישליך בסופו של דבר על הצלחת הערב שלכם.

0 Replies to “קריוקי להשכרה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *