די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי למבינים בלבד

התירוץ הכי נפוץ שיוצא לשמוע באירועי קריוקי שונים הוא "אני לא יודע את המילים" שזה בכלל מצחיק מכיוון שהמילים מופיעות על המסך אז אין שום סיבה לחשוש. סיבות נפוצות נוספות הן: "אני ושירה זה לא הולך ביחד", "מה? אתה רוצה שכולם יברחו מפה", "לא כדאי לך שאני אשיר". זה ממש מעניין לשמוע את כל הסיבות האלה מבלי להבין כמובן למה בכלל להמציא תירוצים אם יש לך מערכת קריוקי מקצועית בהישג יש?

זה קורה בעיקר מכיוון שהדעה הנפוצה היא שבשביל לעלות לשיר קריוקי באירוע צריך לדעת לשיר או להיות זמר השנה של רשת ג', קשה מאוד לשנות את התפיסה הזאת של האנשים ולהסביר להם שהכוכבים הרציניים בערב קריוקי צריכים להיות דווקא כאלה שלא יודעים לשיר, לא מדובר בתחרות הזמר העברי אלא מדובר בערב של כייף וצחוקים עם החברים הקרובים ובכלל כאלה שאתה מכיר טוב.

תחשבו על זה, כשהולכים לראות הופעה במקומות המיועדים לכך כמו נניח האמפי בקיסריה, זאפה בתל אביב ורידינג 3 שנכנס עכשיו חזק לתמונה, אנחנו רוצים לראות זמר מקצועי שיעשה לנו קצת נעים באוזן וירגש אותנו על הדרך. בקהל אין אנשים שאנחנו מכירים (אלא אם כן פגשנו איזה מישהו כזה במקרה) והגענו רישמיים וממוקדים במטרה. כשאנחנו מגיעים לערב קריוקי או שאנחנו הם אלה שמזמינים את ההפעלה בשביל החברים אין לנו עניין להיות רישמיים, בחיים מותר (ויש כאלו שיגידו שאפילו צריך) להתפרק ולהשתולל לפעמים.

במידה ואתם באמת אנשים שקולים ומאוזנים שלא בעניין לעשות פאדיחות מול כולם, תוכלו למצוא ברשת האינטרנט אתרים שמציעים קריוקי חינם לצפייה ישירה או להכנה באופן עצמאי. אז, מה שאולי יכול לדרבן אתכם לעלות לשיר בכל זאת באירוע הקרוב זה לשבת קצת מול המחשב לגלוש לאתרים בתחום ולחפש מידע על קריוקי חינם, כשתתחילו לראות את הקליפים מרצדים לכם מול העיינים החשק לשיר כבר יגיע אם זה כשאתם יודעים לשיר או אם אתם זייפנים מטורפים.

0 Replies to “קריוקי למבינים בלבד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *