די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

קריוקי עסקת חייך

איך תסגור את עסקת חייך באמצעות קריוקי?

אצלנו בישראל הבילוי של קריוקי הפך לנפוץ מאוד אם זה במועדונים המיועדים לשירה או קריוקי בבתים פרטיים. חשבתם פעם עד כמה הבילוי הזה נפוץ בארצות מזרח אסיה? אפשר לומר שבארצות האלו קריוקי הוא ממש תופעה. לא מדובר בתוספת כלשהי לאירוע מסויים שעושים מדובר בתופעה של ממש!

אני לא יודע אם אתם יודעים אבל ארצות מזרח אסיה הן המקור של התופעה ששמה קריוקי, שם הכל בעצם התחיל וזרם לכל ארצות העולם בתנופה אדירה שהיה קשה מאוד לעצור (או אולי בעצם מדוע בכלל לעצור הרי מדובר בתחביב שעושה ממש כייף).

האם חשבתם פעם על קריוקי כמשהו שיכול לעזור לכם בסגירה של עיסקה מאוד חשובה לעסק?

תחשבו על זה לרגע, אתם מזמינים את המשקיע הפוטנציאלי או את הלקוח המתלבט לבילוי בפאב או מועדון שהאטרקציה המרכזית של הערב היא קריוקי. אוכלים משהו או מנשנשים ו"על הדרך" עולים לשיר שיר קריוקי ביחד עם האדם הרלוונטי – הרי קריוקי אפשר לשיר גם בדואט כך שלא אמורה להיות עם זה בעיה.

בדרך כלל מה שגורם לכולנו להתחבר במיוחד אחד לשני לא יהיה קשור לעיסוקיי העבודה למיניהם, אנשים מתחברים אחד לשני כאשר מדברים על נושאים אישיים או שפשוט עושים ביחד דברים מהנים שגורמים לשני הצדדים להיפתח. אם נשליך את זה לעולם העסקים זה יכול להיות רעיון טוב בצורה קיצונית ולא שיגרתית.

צעירים ומבוגרים כאחד מדמיינים את האנשים אשר שרים קריוקי ככאלו המזיעים ומזייפים מבלי שום קשר ישיר לשירה נורמלית, אמנם תתפלאו לדעת שבמקומות רבים בעולם אנשים מכובדים עם חליפות ובגדים מחוייטים הם לקוחות קבועים של ממש במועדוני קריוקי. הבילוי הזה יכול להיתפס גם כמשהו מכובד ואלגנטי, הכל פשוט תלוי איך מציגים את התחביב ובאיזה קונספט הוא נמצא.

עיסקאות גדולות בעולם של היום נרקמו תחילה במועדוני קריוקי נחשבים ברחבי העולם. זה בעצם מה שיפה כל כך בבילוי הזה, הוא תורם לחיבור כה חזק בין אנשים שאינם מכירים כך שבסופו של דבר יכולים להיווצר ממנו דברים מפתיעים שאגב יתרמו לשני הצדדים המעורבים.

0 Replies to “קריוקי עסקת חייך”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *