די ג'יי קריוקי – קריוקי לאירועים כל סוגי הקריוקי לאירועים שלכם

רישיון להפעלת קריוקי

עם התפתחותו של ענף הקריוקי בשנים האחרונות, ניתן למצוא את האטרקציה היפנית כמעט בכל מסיבה אפשרית. מועדוני קריוקי רבים החלו להציע ליין קבוע של קריוקי באחד מימות השבוע וכמעט בכל מקום לאירועים שמכבד את עצמו תוכלו למצוא אפשרות של הוספת קריוקי.

רבים מהלקוחות לא מודעים לעניין שבשביל לעסוק בתחום ולהיות מפעיל קריוקי מורשה, עלייך לרכוש רישיון להפעלת קריוקי שבעצם מקנה לך רשות להקרין קליפים ולהשמיע פלייבקים של קריוקי בפומבי (במקומות ציבוריים) כיום קיימות בישראל שתי חברות אשר מספקות רישיון קריוקי שכזה האחת היא חברת "קריוקי'לה" והאחרת היא "שרים קריוקי" במידה ואתם עוסקים בתחום בתור מקצוע לכל דבר או שוקלים ברצינות לפתוח עסק שכזה כדאי מאוד לברר עם החברות האלה כיצד אפשר להסדיר אותו, ניתן פשוט להסתכל על זה בתור הוצאה מחוייבת של העסק.

אם אתם לא מבינים למה בכלל צריך לעשות רישיון להפעלת קריוקי, תוכלו להסתכל על זה בהשלכה על מוזיקה רגילה – שהרי כל מי שהתחתן בשנים האחרונות יודע שיש לשלם תשלום תמלוגים לאגודת אקו"ם (אגודת קומפוזיטורים, מחברים ומו"לים) על השמעת מוזיקה בחתונה על ידי התקליטן – אותו הדבר גם בקריוקי: יש לשלם זכויות יוצרים לחברה שהפיקה את הקליפים האלה. התשלום הוא בדרך כלל שנתי או חודשי ומשתנה אם אתה מפעיל קריוקי או מועדון קריוקי.

נכון, זה הוא משהו יחסית חדש לאלו שנכנסו לתחום בשנים האחרונות שהרי פעם הרישיון הנ"ל לא היה קיים כלל, השמועות אומרות שהכל התחיל במסגרת ניסיון של השבחת התחום או מיסודו לכיוון של מפעילים אייכותים, ותיקים ואמינים וניסיון הרחקתם של מפעילים חדשים וחסרי ניסיון שהחלו לנצל את הפרצות שבתחום.

בשנים האחרונות, בוצעו מספר משפטים והטלת קנסות כבדים על מפעילים שעבדו ללא רישיון להפעלת קריוקי בעקבות מספר תפיסות "על חם" של משרדי חקירות למינהם – רכשו את הרישיון הזה, זה לא שווה את הסיכון!

0 Replies to “רישיון להפעלת קריוקי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *